Skip to content

Przedstawiam Wam gotowy materiał na lekcję na poziomie B2/C1, której tematem są zmiany w życiu – Changes in Life, który zachęci Waszych kursantów do zastanowienia się nad tym, jak łatwo przychodzi im podjęcie decyzji o zmianie czegoś we własnym życiu i refleksji nad tym, jak do tej pory reagowali na duże zmiany w ich codzienności. 

Lekcja opiera się na materiale autentycznym – video ze strony TED, dzięki któremu kursanci poznają nowe słownictwo związane z tematem zmian i będą mieli okazję do dyskusji na temat zmian. W kolejnej części lekcji wprowadzony jest zestaw idiomów i zwrotów związanych z tematem czasu, a w ramach pracy domowej uczniowie przygotowują krótki tekst z wykorzystaniem poznanego na lekcji słownictwa.

Przeprowadzenie lekcji powinno Wam zająć około 60 minut, a materiał nadaje się zarówno dla grup, jak i na zajęcia indywidualne.

Dajcie znać, jak lekcja sprawdziła się na Waszych zajęciach! 🙂

Skontaktuj się ze mną!

    Uzupełniając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
    Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Nowak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Rozgadani – Sandra Małecka-Szymaniak, ul. Nowomiejska 20 lok. 9, 20-619 Lublin, NIP: 7123137881. Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Tobą oraz udzielić odpowiedzi na zadane przez Ciebie zapytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie uprawnieniach, znajduje się w Polityce Prywatności.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *