Skip to content

Hi there!

Jakiś czas temu przygotowałam dla moich kursantów lekcję o koncepcji otwartych granic. Temat okazał się na tyle ciekawy i wywołał tak wiele dyskusji, że postanowiłam przerobić nieco tę lekcję i udostępnić Wam do samodzielnej nauki, jeśli uczycie się angielskiego, lub do opracowania jej z waszymi uczniami, jeśli jesteście nauczycielami :-).


Lekcja będzie idealna dla osób na poziomie B2/C1 i jest jak na razie najdłuższą z lekcji, którymi się tu z Wami dzieliłam, zajmie spokojnie całe 90-minutowe zajęcia, przy pracy własnej powinna zająć około godziny.


W ramach tej lekcji przećwiczycie znajomość słownictwa z tematów: pieniądze, stosunki międzynarodowe, podróże i polityka, obejrzycie ciekawe video (materiał autentyczny z kanału Quartz) i będziecie mieć mnóstwo tematów do dyskusji.


Tutaj znajdziecie także poprzednie lekcje, które dla Was przygotowałam: 

Changes in life (B2/C1)

Friends are forever? (B2/C1)

How to raise a powerful girl (B2/C1)

To shop or not to shop? (C1)

Owocnej pracy!

Skontaktuj się ze mną!

    Uzupełniając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
    Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Nowak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Rozgadani – Sandra Małecka-Szymaniak, ul. Nowomiejska 20 lok. 9, 20-619 Lublin, NIP: 7123137881. Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Tobą oraz udzielić odpowiedzi na zadane przez Ciebie zapytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie uprawnieniach, znajduje się w Polityce Prywatności.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *