Skip to content
s-1022

Rozgadani!

Sandra Małecka-Szymaniak

Cześć! Nazywam się Sandra i jestem właścicielką szkoły języków obcych online – Rozgadani. Nasza firma działa nieprzerwanie od 2015 roku, czyli już ośmiu lat! Początkowo zajęcia prowadziłam w niej sama, a z czasem zaczęli do mnie dołączać najlepsi na rynku trenerzy językowi, głównie nauczyciele angielskiego, ale możesz się z nami uczyć także niemieckiego, hiszpańskiego oraz włoskiego. Dziś nasz zespół liczy 27 cudownych lektorów, którzy w profesjonalnej, a zarazem wspierającej i przyjaznej atmosferze pomogą Ci wznieść znajomość języka obcego na wyższy poziom. Zapraszamy Cię do udziału w naszych kursach indywidualnych, grupowych oraz firmowych. Do zobaczenia na zajęciach! 🙂

Dla kogo?

Specjalizuję się w kursach dla młodzieży oraz dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowuję do egzaminów certyfikacyjnych (FCE, CAE, IELTS, Goethe Zertifikat/ÖSD Zertifikat), maturalnych, językowych na uczelniach oraz rozmów o pracę. Prowadzę zajęcia języka ogólnego oraz biznesowego. Treść zajęć dopasowana jest indywidualnie do każdego kursanta.

Online

Nasze spotkania odbywają się na komunikatorze Skype lub Google Meet, u niektórych nauczycieli także na Zoom. Koniec z traceniem czasu na dojazd na zajęcia! Teraz możesz uczyć się języka skąd tylko chcesz! 🙂 Wśród naszych kursantów mamy osoby mieszkające w różnych krajach Europy, Azji, Ameryki czy nawet w Australii! Szkolimy osoby indywidualne jak i firmy, na zajęciach 1:1 oraz grupowych – Ty wybierasz, jaka opcja jest dla Ciebie najlepsza. Podczas zajęć prowadzimy wirtualne notatki, do których masz dostęp gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, z Twojego komputera, telefonu czy tabletu.

rozgadani_napis3

Zobacz jak mogę Ci pomóc

rozgadani_foto_glowna1

Oferta

Ucz się jak chcesz!

rozgadani_foto_glowna2

Materiały

Zobacz bezpłatne materiały

rozgadani_foto_glowna3 kopia

Sklep

MATERIAŁY DO NAUKI JĘZYKÓW