Skip to content

Kontakt

Skontaktuj się ze mną!

kursy indywidualne, firmowe & współpraca

kursy grupowe

  Uzupełniając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
  Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Nowak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Rozgadani – Sandra Małecka-Szymaniak, ul. Nowomiejska 20 lok. 9, 20-619 Lublin, NIP: 7123137881. Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Tobą oraz udzielić odpowiedzi na zadane przez Ciebie zapytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie uprawnieniach, znajduje się w Polityce Prywatności.

  rozgadani_wspolpraca-min

  Współpraca

  Ty lub Twoja firma chcecie zrealizować jakiś projekt związany z językiem obcym? Potrzebujesz recenzji twojej książki, usługi czy produktu? A może chciałbyś zareklamować swój produkt na mojej stronie lub profilu w mediach społecznościowych?

  Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi: tak!, to napisz do mnie wiadomość. Jeżeli Twój produkt lub usługa okażą się wartościowe i pomocne dla moich obserwatorów, z przyjemnością połączę z Tobą moje siły. Do usłyszenia!