Skip to content

Opinie

atmosfera1

Atmosfera była bardzo pozytywna – na zajęciach było zawsze dużo humoru i pozytywnych emocji. Kasia jest wulkanem energii więc na zajęciach nie było „spiny”, wręcz przeciwnie – zawsze a lot of fun! Atmosfera w mojej grupie sprawiała, że czułam się komfortowo i bezpiecznie przez co nie miałam obaw przed mówieniem a był to dla mnie priorytet.

Przemiła, wspierająca i śmieszna czasami, niby lekcje, a jednak po lekcji czułam się jak po spotkaniu z koleżankami.

Atmosfera? Doskonała! Swobodna, każdy śmiało może wypowiedzieć się na dowolny temat, nigdy nie jest oceniany za poglądy, podejście do tematu, co sprawia, że zajęcia są jeszcze ciekawsze – każdy wnosi swój punkt widzenia.

Niesamowicie przyjazna, Sylwia potrafi zarazić swoją charyzmą i uśmiechem każdego.

Super atmosfera! bardzo fajne podejście Emilki do nas, jasno tłumaczy zawiłości gramatyki.

Oceniam na bardzo wysokim poziomie. Najlepsze z jakim do tej pory miałem do czynienia.

Atmosfera jest super, zarówno pomiędzy nauczycielem a uczniami, jak i pomiędzy uczniami, co bardzo sprzyja przełamywaniu barier w mówieniu po angielsku.

materialy

Podoba mi się różnorodność wykorzystanych materiałów, materiały wideo z których mogę dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Zaznajomić z nowym słownictwem.

Materiały przygotowywane przez team Rozgadanych są lepsze niż książkowe – mam wrażenie, że były trudniejsze, mniej przewidywalne i wnosiły więcej nowego słownictwa.

Podobała mi się różnorodność – teksty, filmy, ćwiczenia, gry, fiszki. Nie zmieniłabym niczego.

Ciekawe, różnorodne, bardzo dużo nowego słownictwa, super, że też są filmiki video i pytania do nich.

Podobały mi się tematy zajęć – dużo interesujących zagadnień i mnóstwo słownictwa. Fajnie, że było dużo filmików 🙂

ogolne

Bardzo się cieszę, że natknęłam się na profil Rozgadani na instagramie, bo dzięki temu znalazłam idealny dla siebie sposób, żeby dalej rozwijać swój angielski i stale mieć kontakt z językiem, a wasze materiały zarówno główne jak i dodatkowe sprawiają, że bez zmuszania się poświęcam codziennie 20minut na angielski, dzięki za to co robicie 🙂

Cieszę się, że wybrałam szkołę Rozgadani. Na nowo odważyłam się mówić po angielsku, jednak do zadowalającego mnie efektu jeszcze długa droga 🙂 zamierzam do Was wrócić w przyszłym semestrze, jest to dobra inwestycja w samą siebie.

Zajęcia przerosły moje oczekiwania, nie spodziewałam się, że będzie aż tak bezstresowa i przyjazna atmosfera. Sylwia, która prowadziła zajęcia jest osobą profesjonalną, zaangażowaną w zajęcia i niezwykle sympatyczną. Już nie mogę się doczekać jesiennej edycji zajęć z Sylwią.

Cieszę się, że miałam okazję i uczestniczyć w kursach @rozgadani. Możliwość „rozgadania się”, powtórzenia gramatyki czy po raz pierwszy w mojej niekrótkiej historii nauki angielskiego ćwiczenia z wymowy – bezcenna.

Jestem bardzo zadowolona, że przypadkiem trafiłam na Rozgadanych. W trakcie wielu lat nauki, pierwszy raz z chęcią pracuję sama nad materiałami oraz nie mogę się doczekać kolejnych zajęć.

Języka angielskiego nie używałam od ponad dziesięciu lat. Dzięki tym lekcjom znów zaczęłam mówić i mam bardzo dużo motywację, żeby dalej uczyć się angielskiego. Czasami łapię się na tym, iż wieczorem koniecznie muszę przeczytać coś w języku angielskim lub posłuchać jakiegoś podcastu bo inaczej jest to „dzień stracony” 🙂 Dla mnie, po tylu latach nie używania języka angielskiego, to jest naprawdę duży postęp.

Już to ostatnio pisałam, ale napiszę raz jeszcze – robicie fenomenalną robotę! 😉 Cieszę się, że na Was trafiłam, cieszę się, tym bardziej że obecny kurs odbywałam z Sylwią. Marzy mi się tylko wygospodarowanie w końcu więcej czasu na samodzielną naukę, ale mam nadzieję, że i na to w końcu przyjdzie pora 🙂

Agata stworzyła bardzo przyjazną atmosferę na zajęciach. Nie miałam żadnych oporów, żeby mówić. Mogłam liczyć na jej „interwencję”, kiedy zaplątałam się w wypowiedzi i nie wiedziałam, jak skończyć zdanie – spieszyła z pomocą. Korygowała błędy. Zachęcała nas do mówienia dodatkowymi pytaniami, żeby rozwijać temat. Zajęcia bardzo ciekawe, to był dobry czas, spotkania spełniły moje oczekiwania w 100%.